A přece se točí!

“A přece se točí!!!” zvolal údajně při odchodu ze soudní síně Galileo Galilei. Stalo se to 22.6. 1633. Byl ve zbídačeném stavu a před soudem popřel všechno, o čem byl přesvědčen a na čem celý svůj život pracoval.a přece se točí

“A furt se točí a furt se točí!” zvolala jsem červnového rána roku 2015, hledíce z okna na slunce,  nemilosrdně pádící po obloze, ukazujíc mi, že další den je v trapu a já nemám dodělanou tu kupu práce, kterou jsem si naplánovala dokončit už před měsícem.Cítím se stejně zbídačeně jako Galileo, jen místo inkvizice mě pronásledují termíny.

“Už nechci nic dělat”!!!růžová záře

NIC!!!  Chci klid a pohodu!!!” vřískám u  snídaně značně nevyspalá. “Všichni už to mají hotové a já nic, nic a NIC!!! Asi to v životě nedodělám.” Mám tím na mysli moje nové webové stránky. HTML mi zní jako sprosté slovo, to, o čem je ve videonávodu psáno jako o jednoduchém úkonu, mi zabírá 10x více času, než je předpokládáno.

Navázala jsem blízký vztah s podporou firmy Mio Web. Vždy, když jim píšu, omlouvám se, “že už zase…”.

Zhubla jsem 3 kila a opět se vlezu do svého krásného, luxusního kostýmku. Jenže mi to nedělá radost. Známým,  kteří mě potkávají, musím vysvětlovat, že nehubnu kvůli vážné nemoci, ale pouze kvůli práci. Klepou si na čelo a myslí si své.

Lavy mě bavírůžová záře

“Ali!! Ta 3,1 je fakt výborná!!!” právě telefonuji s kamarádkou Šárkou. “To bychom si mohly objednat!! Známý mi dal načatou lahvičku a cítím se úplně fantasticky!!” Slovní spojení “cítím se fantasticky” ve mně vyvolá vlnu euforie. Chci se cítit znovu fantasticky!!!! Potřebuji “COKOLI”, co mi dodá energii. Potřebuju “COKOLI”, co mě znovu nakopne. Teda – ne jakékoli “COKOLI”. Nejsem typ, který touží experimentovat s nějakým “ČÍMKOLI”, zejména ne s pochybnými dryjáky běžně dostupnými na našem trhu.

Sedám k počítači a objednávám si  ve svém webshopu Lavylites zázračnou nano 3,1.

Nastal den “D”růžová záře

mám lahvičku!!! Mám sprejík 3,1!!! Trhám obal a stříkám si sprej chutnající po ovoci pod jazyk. Není to špatné! Mňam. Prima. Táááák…a teď se ukáže! Teď uvidím ten zázrak!! Těším se na energii, která mě zaplaví! Těším se na inspiraci, která pohne s mou prací kupředu! Těším se na příliv inteligence, která bude tryskat a sršet v nezastavitelných proudech mou šedou kůrou mozkovou a projeví se ve všech činnostech mnou vykonávaných.

“…uáááááá…..” zívám….. a zívám….a začínám usínat. Usínám. Myšlenky se zpomalují. Mdle si vybavuji, že bych měla ještě cosi udělat….. jenže – nejde to. “Hm, asi jsem si dala malou dávku..” a stříkám znovu zázrak 3,1 ….

Avšak nekončící příliv energie nikde. Tělo si odpočívá, nehledě na termíny a nedodělanou práci. Jsem v naprostém útlumu. Zpomaluju. Zklidňuju. Nějak se vytrácí stres z termínů a práce, která není hotová. Vlastně – “ona” se bude točit i když to nestihnu”…. všechno je tak, jak má být….

V útlumu jsem 4 dny. Po dvou měsících stresu, nevyspání a “huntování” svého těla, kdy už jsem přestala i spávat z přemíry práce je mi najednou opět dobře.

Je mi fajnrůžová záře

Je mi blaze. Je mi klidně. Najednou vidím, že ten malinký sprejík 3,1 mi vlastně zachránil život. Vrátil mi rovnováhu. Nepřepínám se. Vždyť “ona ” se bude opravdu točit, i když to všechno nedodělám, když nestihnu a nezvládnu.

A – malý bonus k večernímu usínání – večer si stříkám pod jazyk 3,1 a když jdu spát, cítím, jak se mně “točí” energetické centra těla – čakry.

A to je sakra rychlost!!!! Div že se mi kůže nesedře…. prostě BLAHO  a PARÁDA! A v mozku to zase funguje jak má….

“A přece se točí!!” ….jak řekl Galileo….

cakry-17portrét Alena oranžové třičko

Alena Klabanová
Miluji alternativní psychoterapii a mým posláním je pomáhat lidem zbavit se starostí a začít žít v dostatku, štěstí, lásce a harmonii. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů