Co pro mě znamená rakovina

Štěpánce zemřel 5ti letý chlapeček na rakovinu. Děláme spolu terapii a ona říká, co pro ni rakovina znamená. S jejím svolením vám toto přepisuji.

strach, samota, odloučení, vypětí, únava, bolest, podraz, tíha, stesk, námaha, smutek,  smrt, trápení,  starosti, stres,  komplikace,  problémy,  omezení, hygiena, ztráta svobody,  povinnosti, režim, ponižování, vyčerpání, tma, šedivo, ztráta, tlak, svinstvo, rána, neklid, nepochopení, čumilové, onkologie, nemocnice, chirurgové, buzerace, cizí prostředí, práce, obětování, zlí doktoři, zlé sestry, zvracení,, mrtvé děti, umírání, utrpení, týrání, bezmoc, jehly, pláč, hadičky, katetr, krev, operace, jizvy.

Pokud Vás zajímá jak se pracuje během terapie  doporučuji Vám přečíst si články na mém blogu. Vyřešit se dá téměř vše. Štěpánka je z nejhoršího venku, a už opět “žije”.

v příběhu Život po životě můžete zjistit, co je to “startovací bod” terapie.  V případě, že prožíváte vážné onemocnění sebe nebo blízkého, je startovacím bodem terapie událost, kdy si uvědomíte, že “něco” není v pořádku.

www.alenaklabanova.cz

růžová záře

Alena Klabanová
Miluji alternativní psychoterapii a mým posláním je pomáhat lidem zbavit se starostí a začít žít v dostatku, štěstí, lásce a harmonii. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů