Každý z nás potřebuje v životě občas podržet

Kde hledat, když  jsem na dně a už nemůžu dál?!

Sakra! Jsem taky člověk a mám své špatné dny, mám své slabosti a dny, kdy si říkám, že fakt už nemůžu a že je toho na mně strašně moc!

 

Dnes jsem přečetla na blogu jistý článek o tom, jak máme hledat jen a jen v sobě a musím vám napsat o tom,  co mě nadzvedlo ze židle.  Víte, že se zabývám alternativní psychoterapií a někteří z vás už možná četli můj eBook Zlatý klíč života, ve kterém píšu o tom, co s námi muže udělat strach a nedůvěra.

Spousta lidí  za mnou chodí, protože už  nemohou najít SÍLU  ani VŮLI překonat  životní propast a potřebují laskavé vedení a pomoc!! Taky bývám vděčná, když si můžu přečíst příběh s dobrým koncem, knihu s příběhem a návodem jak žít, nebo když se dostanu na seminář, kde se naučím další novou techniku a třeba i získám inspiraci díky báječným lidem. A jak jsem ráda, že mám nejen svou metodu EMOČNÍ TERAPIE a kvantové vlny, ale také přátele psychoterapeuty,  se kterými si můžu – když už nic jiného – tak třeba  pěkně splknout! A – sakra – vždyť to není žádná ostuda a slabost! Ta tíha života, co na člověka někdy padne se často těžce řeší jen z vlastních zdrojů.  I kámen zvětrává a mění se v písek. 

TAKÉ VÁŠ ŽIVOT JE CESTA

Nejeden z  mých klientů a klientek má diplomy, peníze a úspěchy. Ale – vždyť – a to řekla i Budha – život je těžký….. nebo…alespoň ne snadný. Tak proč se neuchýlit k laskavým dlaním krásné knihy. Proč nehodit své starosti na hřbet knihy. Proč nepožádat o pomoc a nadhled na svůj problém a starosti! Kdo řekl, že máme hledat sílu jen v sobě? Ano – hledejme ji v sobě, ale nebraňme se pomoci.

Díky za to, že to občas jde! Vážení, nevzdávejme se našeho hledání! Milujme svou cestu, o které nevíme kam nás zavede! Mějme cíl, buďme si jisti, že vše je v nás, ale neupírejme si pomoc v našem hledání! Věřme v nekonečnost vesmíru a nekonečnost cest. Hledejme inspiraci. Budujme náš život.  Je to cesta.

A pokud si budete chtít přečíst příběh o nadutosti, strachu a hledání, můžete si ZDE  ZDARMA stáhnout eBook Zlatý klíč života s bonusem, jak se velmi rychle vypořádat s okamžitým stresem… přeji vám příjemné čtení!

zkouška

Alena Klabanová
Miluji alternativní psychoterapii a mým posláním je pomáhat lidem zbavit se starostí a začít žít v dostatku, štěstí, lásce a harmonii. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů