Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/98454/virtual/www/domains/alenaklabanova.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 1578

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/98454/virtual/www/domains/alenaklabanova.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/visual_editor_class.php:1578) in /data/web/virtuals/98454/virtual/www/domains/alenaklabanova.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/blog/blog_class.php on line 156
Kroky které vám pomůžou k uskutečnění snů Ruš terapie PROBLÉMY MANŽELSTVÍ

Kroky které vám pomůžou k uskutečnění snů

Vaše převažující myšlenky VŽDY  přitahují neměnným zákonem svůj fyzický protějšek –  tedy další podobné  události nebo člověka, se kterým se setkáte.

Měli jste pech v manželství, v práci anebo myslíte  stále na někoho, kdo vám ublížil, o něco vás připravil anebo se bojíte o finance nebo o zdraví? Můžete mít strach z budoucna, ze samoty, ze smrti, z chudoby. A čím častěji se tyto myšlenky objeví, tím pevněji se uzavírá kolo nepříznivého osudu.

Pojďte podívat do své hlavy. Kolikrát za den v myšlenkách probíráte lidi, kteří vám negativně zasáhli do života? Partner, táta, maminka, sourozenci, lidi v práci, některý ze sousedů..

Zkuste si všímat, na co každý den myslíte a jaké myšlenky se stále opakují. Je to jako kolovrátek. Říkáte si: nechci na to myslet! jenže ono to stejně přichází!

Nastavení hlavy je nejdůležitějším krokem pro váš šťastný život. Prioritou vaší práce je zbavení se STRACHU  a získání NEUTRALITY k lidem kteří vás podvedli, okradli nebo vám jakkoli jinak ublížili.

Metoda primární terapie a metody RUŠ je unikátní prací, kdy se zbavíte myšlenkových zátěží a váš život se pozitivně změní.

Alena Klabanová
Miluji alternativní psychoterapii a mým posláním je pomáhat lidem zbavit se starostí a začít žít v dostatku, štěstí, lásce a harmonii. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů