Poznejte mě

Pomohu Vám zbavit se Vašeho trápení a začít lépe žít.

Než vám  povím něco o sobě, chtěla bych vám říci něco o vás samotných. 

1.Váš život není snadný, ale vy se nevzdáváte, přestože často nevíte, jak to všechno vydržet.  Musíte čelit prohrám, zklamáním a rozčarování - té nevyhnutelné části života. Někdy si snad i stěžujete, někdy snad i bloudíte,  ale jdete stále dál. Jste pravými hrdiny svého života.

2. Jste člověk činu. Než zbůhdarma tlachat, tak se raději pustíte do práce. Chcete být pánem svého života.

3. Chápete, že Váš život se zlepší, když se zlepšíte Vy sami.

eBook zdarma

O rozvoji osobnosti, o tom jak najít lásku, štěstí nebo peníze existuje tisíce  knih. Od svých 15ti let, kdy jsem se poprvé setkala s jógou, meditacemi, kultivací a rozvojem osobnosti, jsem přečetla moře knih a absolvovala spoustu seminářů. Tento web je ale jiný. Nabízí to nejlepší a nejefektivnější, s čím jsem se za 25 let setkala. Bezpočet lidí se pomocí techniky vstupu do minulých, negativních zážitků svého života a jejich následnému "uzdravení"  odrazilo od samého dna až k životní radosti a štěstí.

Pro všechny, kteří občas bojují s "osudem" nebo sami se sebou jsem vydala eBook zdarma s názvem Zlatý klíč života.

Dnes bych vám ráda povyprávěla svůj příběh.

Od období "nemám nic" ke štěstí a radosti a finanční pohodě

Vdala jsem se v 18-ti po maturitě na gymnáziu a místo na vysokou  jsem nastoupila na mateřskou. A život byl těžký. Měli jsme kde bydlet, ale finance nám  stačily jen na to nejzákladnější. Manžel studoval vysokou školu a náš měsíční příjem byl okolo 4.000,-  Čokoláda 1x za měsíc, za odměnu. Někdy ani to ne. Svoje období "nemám nic"  si prožívám  až do dna - a upřímně - člověka hřeje láska jen do určitého stavu konta...

Příběh "nemám nic" pokračuje...

Když je mi 25, hledám práci - nikde mě nechtějí. "vy máte 2 děti?...aha aha....a co hlídání?...ach tak, žádné nemáte.... milá paní...zkuste to raději někde jinde". Já rodiče nemám a manžel má pouze otce. Je to fakt blbý.

Začíná příběh "nemám čas"...

Nemám práci, ale  mám čas a po prožité mateřské "dovolené" zakládám Dámský klub. V roce 2002 má klub přes 200 členek a já přestávám mít čas na rodinu. Klub končí, chci spokojené děti.

Práci nakonec nacházím - stávám se obchodnicí, pracuji na živnostenský list, firmě nevadí, že mám děti (fantastické!!) a práci si užívám. Baví mě práce s lidmi, studuji marketing.  V roce 2004 zakládá manžel firmu a dřeme jako koni. Únava a stres. Pracujeme na 120%. Příliš mnoho práce,  příliš málo peněz a k tomu starost o 2 děti.

Příběh pokračuje  kapitolou "nechce se mi žít"....

Všechna radost se někam vytratila. Zbývá jen pocit vyhoření a marnosti. Studuji knihy týkající se stresu, emočního a  pracovního vyhoření. Jsem stašlivě unavená. A sama. ... Pokud si myslíte, že nevím, jaké je to stát u okna v patře, koukat dolů a přemýšlet, jestli když skočíte, šťastně nepřežijete nebo se jen zmrzačíte a trápení bude ještě horší, pak se hluboce mýlíte....

Když vám berou naději

V roce 2008 začínám mít zdravotní potíže. O rok později je mi diagnostikována roztroušená skleróza. Těžké postižení mozku a míchy. Lékařka, která mi sdějuje výsledky říká "nebojte se, na vozíku nebudete jistě jezdit dlouho, už máme dobré léky".

Nečekala jsem to. Vždyť - já přišla sama!!! Vždyť já zatím můžu chodit! Proč mi to říká!? Jsem v šoku, bojím se a nevím, co mám dělat. Všechno se najednou hroutí....

jenže!!!!.....Nechci se vzdát!

já se nechci vzdát!! Nechci si nechat diktovat podmínky o tom, jestli můžu být zdravá...!!! Odmítám navrhovanou biologickou léčbu, která mi slibuje možnost "že nebudu jezdit dlouho na vozíku" a léčím se alternativními způsoby. Seznamuji se silou myšlenek, emocí a  strachu.  Jsem úspěšná. Za půl roku  potíže zmizí a už se nevrátí. To, co mi pomohlo bylo také odstranění negativních emočních a myšlenkových vzorů a schémat, traumat z minulosti i mezilidských vtahů.

Happyend

Jsem zdravá, šťastná a spokojená  a můj život je naplněný radostí. A  věřím, že život každého člověka se může změnit k lepšímu, bude-li o to  stát. 

Mojí milovanou prací je alternativní psychoterapie, které se věnuji od roku 2009, kdy jsem se s ní poprvé setkala. Pracuji metodou,  založenou na návratu do minulých, těžkých a traumatických  zážitků našeho života, a jejich následném uzdravení. Pracuji s metodou Řízeného odstranění negativních emocí, regresní terapií a vizualizací, vždy podle potřeby klienta.