Povyhazuj to ze skříně i z hlavy

Udělala jsem generální úklid. Komplet! A je to paráda!
Je to báječný způsob, jak zjednodušit svůj život. Jak ho nově uspořádat a nasměrovat. Nemusím dělat co nechci a mohu dělat jet to co mi přináší radost.

Každý z nás může přehodit výhybku a jít svým životem bez zbytečných zátěži z minulosti. 

Balvany vašeho života

Většina z nás nese na své cestě životem různé zátěže a přítěže. Břemena i neuspořádané haraburdí.

Můžou to být nevyřešené vztahy nebo lidi, kterým jste ještě nedokázali odpustit (nebo se jim neomluvili). Nebo třeba zanedbaný dvorek nebo krabice naházené halabala v komoře. Může to být 5 kilo navíc na vašem břiše nebo nedodělaná práce.

Když tyto věci pořádně uklidíte, dáte je do pořádku, začnete se cítit radostněji a v duši budete klidnější. Začnete žit s radostí a svobodně.

Při svém velkém úklidu jsem se zbavila věcí, které jsem dlouho neupotřebila. Rozloučila jsem se s aktivitami, které už nebyly v souladu s mými profesními i osobními cíli a vytvořila jsem plán na zdokonalení mého osobního života. Pozor! Definujte přesně, jak si představujete váš úspěch. Vytvořte dobrý obsah.  Poznamenejte si, co je třeba ve vašem životě změnit. Udělejte si seznam vše klíčových oblastí vašeho života.  Udělejte seznam cílů v klíčových oblastech vašeho života.

Začněte hned a věřte, že k cíli se jde KROK ZA KROKEM!

Funguje to úžasně.

 

Alena Klabanová
Miluji alternativní psychoterapii a mým posláním je pomáhat lidem zbavit se starostí a začít žít v dostatku, štěstí, lásce a harmonii. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů