Výzva – Napiš svůj životní příběh

VÝZVA!

Milé ženy, mám pro vás VÝZVU. Pokud jste překonaly těžké životní období a prožily dramatický příběh nebo se právě nacházíte ve fázi jeho řešení, napište mi o něm a získejte konzultaci zcela zdarma.

Život přináší často nečekané, nevysvětlitelné a rozumem těžce přijatelné situace.

Když mi bylo 25 let, myslela jsem, že můj život končí a že pro ženu není v mužském světě místo. Koupila jsem si knihu Feminine Mystique od Betty Friedan a založila Dámský klub, který se po roce rozrostl na 200 členek.

Uběhlo 16 let a příběhy jsou stále stejné. Dnes je mi 42 a pracuji se ženami. Řešíme “příběhy”, které jsou těžké a rozumem těžce přijatelné.

Každá z nás si v životě prožila to “své” a vyšla z toho s různými zraněními. Ale! Žádná bolest, byť sebevětší není důvodem k tomu, aby náš život skončil. Každá z nás si zaslouží v životě to nejlepší.

Pokud budeme schopny a ochotny sdílet své “příběhy”,  pak se nám vrátí zpět  nejen naše ztracená síla, ale poskytneme oporu, víru v život a sílu k řešení “příběhu” těm, které si ten svůj právě prožívají…

Své příběhy mi pište na mail ali.klabanova@gmail.com

Každý uveřejněný příběh,  bude oceněn půlhodinovou konzultací a ten nejlepší získá konzultaci v celém rozsahu ZCELA ZDARMA .

 

 

Alena Klabanová
Miluji alternativní psychoterapii a mým posláním je pomáhat lidem zbavit se starostí a začít žít v dostatku, štěstí, lásce a harmonii. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů